127. Skulpturer 1 par

Mellaneuropa 1800-talets andra hälft, föreställande musiserande gossar, brunpatinerad brons med socklar av svart respektive grågrön sten, höjd 19 (en gosse saknar sin flöjt, stensocklarna med obetydliga naggar)

Varunr 91653

1 December 2019 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

1 000 SEK2019-12-01 18:06
950 SEK2019-12-01 18:06
900 SEK2019-12-01 16:34
800 SEK2019-11-26 20:41
500 SEK2019-11-25 10:36
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ