13. Stol Swedish grace/Art deco

1920/30-tal, oidentifierad formgivare, Nordiska Kompaniet, mässingsbricka: R1735 - C16968, svärtat lövträ, svängd ryggbricka, fotavslut i form av djurtassar, sits i svart skinn, orört originalskick, höjd 81 (smärre bruksslitage)

Varunr 91157

1 December 2019 17:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 17 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

17 000 SEK2019-12-01 17:06
16 500 SEK2019-12-01 17:06
8 300 SEK2019-12-01 17:04
7 100 SEK2019-12-01 17:03
5 400 SEK2019-12-01 08:37
2 300 SEK2019-11-27 22:19
900 SEK2019-11-21 17:16
500 SEK2019-11-18 12:10
100 SEK2019-11-17 00:02
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ