138. Tet á tet-servis 7 delar

Mellaneuropa tidigt 1900-tal, wienliknande märke, polykrom romantiserande dekor, koboltblått och guld, kannans höjd 16, brickans diameter 34 (en kopp med nagg, kannans handtag lagat)

Varunr 91672

1 December 2019 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 850 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 700 SEK

850 SEK2019-11-30 15:06
800 SEK2019-11-29 13:18
650 SEK2019-11-25 17:06
600 SEK2019-11-28 18:31
500 SEK2019-11-28 15:00
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt