14. Fanny Brate (Ekbom) 1861-1941

oljemålning på duk uppfodrad, blomsterstilleben, signerad Fanny Ekbom 1883, 61x50, rammått 72x60 (krackelyrer, enstaka retuscher)

Varunr 91352

1 December 2019 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 12 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 10 000 SEK

12 000 SEK2019-12-01 17:03
11 500 SEK2019-11-30 06:33
9 600 SEK2019-12-01 13:17
5 600 SEK2019-11-22 19:24
4 800 SEK2019-11-24 17:13
4 300 SEK2019-11-24 01:14
800 SEK2019-11-22 19:33
100 SEK2019-11-21 12:34
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt