17. Byrå gustaviansk

sent 1700-tal, fanerad med alm, almrot samt bandintarsia i ljust fruktträ, tre lådor, snedställda hörn med rotfaner, beslag och dekorlister i förgylld mässing, höjd 81, bredd 110, djup 54 (en låda med smärre fanerbortfall, två draghandtag saknas)

Varunr 91244

1 December 2019 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 6 400 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 5 000 SEK

6 400 SEK2019-12-01 17:09
6 300 SEK2019-12-01 17:09
5 100 SEK2019-12-01 17:07
4 100 SEK2019-11-20 11:20
4 000 SEK2019-11-21 19:45
2 400 SEK2019-11-19 22:05
150 SEK2019-11-17 19:39
100 SEK2019-11-16 09:54
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt