175. Bricka empir tidigt 1800-tal

svartlackerad plåt med förgylld växtdekor, senare svärtad benställning i rotting på hjultrissor i mässing, höjd 53, bredd 69x53 (brickan med slitage, benställning med smärre skador)

Varunr 91229

1 December 2019 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 400 SEK2019-12-01 15:06
1 300 SEK2019-12-01 18:23
400 SEK2019-11-30 18:03
350 SEK2019-11-22 23:33
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt