175. Bricka empir tidigt 1800-tal

svartlackerad plåt med förgylld växtdekor, senare svärtad benställning i rotting på hjultrissor i mässing, höjd 53, bredd 69x53 (brickan med slitage, benställning med smärre skador)

Varunr 91229

1 December 2019 17:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 400 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 400 SEK2019-12-01 15:06
1 300 SEK2019-12-01 18:23
400 SEK2019-11-30 18:03
350 SEK2019-11-22 23:33
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ