196. Alf Ekberg f. 1945

skulptur i form av päron, glaserat stengods med förgylld dekor, svart träsockel, signerad, höjd 20 (25)

Varunr 91042

1 December 2019 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 1 200 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 500 SEK2019-12-01 15:42
1 400 SEK2019-12-01 12:34
1 300 SEK2019-11-28 10:33
1 200 SEK2019-11-23 19:27
1 000 SEK2019-11-23 13:17
500 SEK2019-11-17 10:41
500 SEK2019-11-22 21:08
400 SEK2019-11-16 21:49
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ