20. Axel Einar Hjorth 1888-1959

soffa "Utö" Nordiska Kompaniet, syrabetsad furu, modellen formgiven 1932, proveniens: Hooks Herrgård, höjd 79, längd 132 (åldesrelaterat bruksslitage, smärre torksprickor)

Varunr 91167

1 December 2019 17:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 63 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 20 000 SEK

63 000 SEK2019-12-01 17:08
62 000 SEK2019-12-01 17:08
61 000 SEK2019-12-01 17:07
60 000 SEK2019-12-01 17:07
52 000 SEK2019-12-01 17:07
50 000 SEK2019-12-01 17:07
48 500 SEK2019-12-01 16:59
28 000 SEK2019-12-01 16:05
25 000 SEK2019-11-16 10:21
11 500 SEK2019-11-25 17:48
7 900 SEK2019-11-19 23:02
2 600 SEK2019-11-17 22:49
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt