203. Tomte Tyskland tidigt 1900-tal

höjd 30 (glasyrslitage)

Varunr 91049

1 December 2019 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 900 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 600 SEK

900 SEK2019-12-01 18:36
850 SEK2019-11-26 17:42
600 SEK2019-11-30 16:48
400 SEK2019-11-22 23:15
300 SEK2019-11-16 19:42
250 SEK2019-11-22 20:53
100 SEK2019-11-16 11:19
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt