206. Trädgårdsurna sent 1800-tal

gjutjärn, grönpatinerad, ornamenterad, höjd 30, diameter 22 (slitage, något rostanlupen)

Varunr 91111

1 December 2019 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 3 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1 200 SEK

3 000 SEK2019-12-01 18:38
2 900 SEK2019-12-01 18:38
1 700 SEK2019-12-01 16:36
1 200 SEK2019-12-01 10:15
850 SEK2019-11-25 21:52
600 SEK2019-11-17 22:07
500 SEK2019-11-16 14:02
300 SEK2019-11-16 19:54
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ