217. Mari Simmulson Uppsala Ekeby

skulptur i form av sittande kvinna, stengods, delvis polykrom glasyr, signerad och numrerad 36/100, höjd 50, bredd 37 (smärre stötmärken)

Varunr 91103

1 December 2019 17:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 5 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

5 000 SEK2019-12-01 15:58
4 900 SEK2019-12-01 16:52
2 100 SEK2019-11-27 17:18
1 000 SEK2019-11-22 22:22
850 SEK2019-11-24 08:17
750 SEK2019-11-18 22:15
650 SEK2019-11-19 18:10
550 SEK2019-11-16 14:27
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt