217. Mari Simmulson Uppsala Ekeby

skulptur i form av sittande kvinna, stengods, signerad och numrerad 36/100, höjd 50, bredd 37 (smärre stötmärken)

Varunr 91103

Auktionen startar om
11 dagar 14 tim
1 December 2019 17:00
Auto

Utrop 2 000 SEK

700 SEKMåndag 22:15
650 SEKIgår 18:10
550 SEK2019-11-16 14:27
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS! Katalogen är under produktion, bilder och text uppdateras fortlöpande.

VISNING:
Fredag 29/11 15-18
Lördag 30/11 12-15
Söndag 1/12 12-15

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt