22. Matservis 185 delar Limoges Frankrike

sent 1800-tal, polykrom dekor av rosor och förgätmigej samt guld, tallrikarnas diameter 17-25, kopparnas höjd 5 (ca. 75 delar med nagg, bruks/glasyrslitage)

Varunr 91035

1 December 2019 17:00

Utrop 7 000 SEK

2 000 SEK2019-12-01 15:55
1 900 SEK2019-12-01 17:13
1 500 SEK2019-12-01 16:59
1 200 SEK2019-11-28 20:29
1 000 SEK2019-11-28 18:27
900 SEK2019-11-27 20:31
750 SEK2019-11-23 09:14
650 SEK2019-11-22 20:19
250 SEK2019-11-22 19:28
200 SEK2019-11-20 19:48
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt