23. Vicke Lindstrand Kosta

vas "Vinter", hyttarbete 1950-tal, något blåtonat klarglas med svartvita träsiluetter i underfångsteknik, signerad LH och numrerad 1802, höjd 19, bredd 12 (obetydliga invändiga märken efter tillverkningen samt ytterst obetydliga skrapmärken)

Varunr 91258

1 December 2019 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 13 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 10 000 SEK

13 500 SEK2019-12-01 17:14
13 000 SEK2019-12-01 17:14
10 500 SEK2019-12-01 17:13
9 900 SEK2019-11-30 19:24
7 000 SEK2019-11-25 08:33
5 000 SEK2019-11-28 03:23
3 700 SEK2019-11-27 22:20
3 500 SEK2019-11-27 18:53
3 000 SEK2019-11-24 17:55
2 100 SEK2019-11-19 13:55
1 000 SEK2019-11-22 19:26
300 SEK2019-11-22 19:20
200 SEK2019-11-19 18:11
100 SEK2019-11-17 21:09
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ