23. Vicke Lindstrand Kosta

vas "Vinter", hyttarbete 1950-tal, något blåtonat klarglas med svartvita träsiluetter i underfångsteknik, signerad LH och numrerad 1802, höjd 19, bredd 12 (obetydliga invändiga märken efter tillverkningen samt ytterst obetydliga skrapmärken)

Varunr 91258

1 December 2019 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 13 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 10 000 SEK

13 500 SEK2019-12-01 17:14
13 000 SEK2019-12-01 17:14
10 500 SEK2019-12-01 17:13
9 900 SEK2019-11-30 19:24
7 000 SEK2019-11-25 08:33
5 000 SEK2019-11-28 03:23
3 700 SEK2019-11-27 22:20
3 500 SEK2019-11-27 18:53
3 000 SEK2019-11-24 17:55
2 100 SEK2019-11-19 13:55
1 000 SEK2019-11-22 19:26
300 SEK2019-11-22 19:20
200 SEK2019-11-19 18:11
100 SEK2019-11-17 21:09
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt