232. Emil Näsvall 1908-1965

skulptur "Bärplockerska", gips, signerad och daterad 1964, höjd 31

Varunr 91156

1 December 2019 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 250 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 800 SEK

250 SEK2019-11-22 23:18
200 SEK2019-11-20 16:03
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt