243. Kosta "Odelberg Junior"

glasservis 53 delar, 24 vinglas, 19 dessertvin samt 10 selterglas, graverad och förgylld dekor, höjd 9-14 (tre dessertvin samt ett vinglas med fotnagg)

Varunr 91054

1 December 2019 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 7 100 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 8 000 SEK

7 100 SEK2019-12-01 18:52
7 000 SEK2019-11-30 21:40
6 600 SEK2019-11-28 12:43
4 100 SEK2019-11-23 20:46
3 100 SEK2019-11-21 22:37
1 000 SEK2019-11-16 21:52
800 SEK2019-11-18 19:12
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ