243. Kosta "Odelberg Junior"

glasservis 53 delar, 24 vinglas, 19 dessertvin samt 10 selterglas, graverad och förgylld dekor, höjd 9-14 (tre dessertvin samt ett vinglas med fotnagg)

Varunr 91054

Auktionen startar om
11 dagar 13 tim
1 December 2019 17:00
Auto

Utrop 8 000 SEK

2 700 SEKMåndag 21:03
2 600 SEKIgår 22:13
1 000 SEK2019-11-16 21:52
800 SEKMåndag 19:12
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS! Katalogen är under produktion, bilder och text uppdateras fortlöpande.

VISNING:
Fredag 29/11 15-18
Lördag 30/11 12-15
Söndag 1/12 12-15

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt