244. Nycklar 5 stycken 1700-tal

järnsmide, större modeller, längd 15-21,5 (den längsta med förstärkning/lagning)

Varunr 91680

1 December 2019 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 650 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 1 200 SEK

650 SEK2019-12-01 16:32
600 SEK2019-12-01 18:53
500 SEK2019-12-01 18:52
400 SEK2019-12-01 17:19
250 SEK2019-11-23 13:16
150 SEK2019-11-23 11:55
100 SEK Startpris

Schenker 125 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt