250. Pablo Picasso efter 1881-1973

färglitografi 414/2000, figurkomposition, signerad i trycket, dagermått 69x50

Varunr 91343

1 December 2019 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 600 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

2 600 SEK2019-12-01 15:45
2 500 SEK2019-12-01 18:54
2 100 SEK2019-12-01 14:28
1 200 SEK2019-11-27 22:50
900 SEK2019-11-23 02:06
650 SEK2019-11-22 21:04
350 SEK2019-11-18 21:08
250 SEK2019-11-21 16:41
150 SEK2019-11-17 18:43
100 SEK2019-11-17 09:56
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt