256. Salongsbord Frankrike 1800-tal

Louis XVI-stil, träskuren genombruten dekor, förgyllt med slagmetall, fotkryss med urna och blomstergirlander, marmorskiva, höjd 73, bredd 103x61 (skivan med nagg och sprickor)

Varunr 91227

1 December 2019 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 2 400 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

2 400 SEK2019-12-01 19:01
2 300 SEK2019-12-01 19:01
1 500 SEK2019-12-01 18:59
1 200 SEK2019-12-01 10:16
300 SEK2019-11-24 10:10
250 SEK2019-11-23 09:25
200 SEK2019-11-23 03:59
150 SEK2019-11-16 14:17
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt