261. Gunnar Brusewitz 1924-2004

akvarell, Taltrast, signerad och daterad 30.4-89, dagermått 25,5x21,5, rammått 43x37

Varunr 91164

1 December 2019 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 100 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 2 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 100 SEK2019-12-01 19:02
1 000 SEK2019-12-01 16:40
950 SEK2019-12-01 16:21
600 SEK2019-11-18 12:22
400 SEK2019-11-22 19:51
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ