271. Alf Ekberg f. 1945

skulptur glaserat stengods med förgylld dekor, svart träsockel, signerad, höjd 14 (18)

Varunr 91041

1 December 2019 17:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 1 500 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 1 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2325 SEK

1 500 SEK2019-11-22 19:38
1 400 SEK2019-12-01 19:04
750 SEK2019-11-23 08:13
300 SEK2019-11-16 21:54
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt