29. Leksakshäst c.1900

skuret och bemålat trä, detaljer i skinn och sannolikt torkat gräs/halm, proveniens: Köpman Gustav Rahm, Gränna, höjd 27, bredd 32 (skador/slitage, hårt älskad:)

Varunr 91178

1 December 2019 17:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK 750 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 800 SEK

750 SEK2019-12-01 17:15
700 SEK2019-12-01 17:15
300 SEK2019-11-24 22:05
250 SEK2019-11-25 21:37
150 SEK2019-11-22 23:07
100 SEK2019-11-22 20:43
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt