3. Vinkylare/Ytterfoder renässansstil

Mellaneuropa 1800-tal, mässing, rikt ornamenterad av bla. lejonhuvuden med ledade ringar/handtag, höjd 24, diameter 30 (enstaka smärre bucklor, fläckar)

Varunr 91670

1 December 2019 17:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 900 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 900 SEK2019-12-01 15:18
1 800 SEK2019-12-01 14:07
1 300 SEK2019-12-01 09:48
800 SEK2019-11-28 20:05
450 SEK2019-11-23 17:16
100 SEK2019-11-22 20:14
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ