301. Sideboard 1960-tal

oidentifierad formgivare, jakaranda, två skjutdörrar samt fyra lådor, höjd 80, bredd 183, djup 50 (bruksslitage, översta lådan med smärre fanérlagning, skivan med smärre fanérskador) citesintyg medföljer

Varunr 91118

1 December 2019 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 7 400 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 4 000 SEK

7 400 SEK2019-12-01 19:16
7 300 SEK2019-12-01 19:16
4 000 SEK2019-12-01 19:14
2 800 SEK2019-12-01 15:03
2 400 SEK2019-12-01 16:34
1 600 SEK2019-11-29 21:47
1 400 SEK2019-11-23 17:36
300 SEK2019-11-23 00:45
250 SEK2019-11-22 21:54
200 SEK2019-11-22 19:41
150 SEK2019-11-18 20:40
100 SEK2019-11-16 20:49
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ