301. Sideboard 1960-tal

oidentifierad formgivare, jakaranda, två skjutdörrar samt fyra lådor, höjd 80, bredd 183, djup 50 (bruksslitage, översta lådan med smärre fanérlagning, skivan med smärre fanérskador)

Varunr 91118

Auktionen startar om
11 dagar 14 tim
1 December 2019 17:00
Auto

Utrop 4 000 SEK

150 SEKMåndag 20:40
100 SEK2019-11-16 20:49
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS! Katalogen är under produktion, bilder och text uppdateras fortlöpande.

VISNING:
Fredag 29/11 15-18
Lördag 30/11 12-15
Söndag 1/12 12-15

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt