31. Jacob Sjölin tillskriven

byrå rokoko 1700-tal, Jacob Sjölin (mästare i Köping-Kungsör 1767-1785) fanerad i alrot, fruktträ mfl. träslag, beslag av mässing, tre lådor, utdragbar skrivskiva, nedre lådans lås kompletterat, höjd 82, bredd 110, djup 58 (draghandtagen är felvända, nyckel saknas)

Varunr 91253

1 December 2019 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 18 500 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 25 000 SEK

18 500 SEK2019-12-01 16:35
18 000 SEK2019-12-01 17:16
16 000 SEK2019-12-01 14:24
15 500 SEK2019-11-23 14:14
15 500 SEK2019-11-24 14:06
13 500 SEK2019-11-22 23:52
10 000 SEK2019-11-22 19:34
8 000 SEK2019-11-22 16:58
7 300 SEK2019-11-21 17:17
6 600 SEK2019-11-19 22:06
3 000 SEK2019-11-16 23:55
250 SEK2019-11-18 21:13
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt