31. Jacob Sjölin tillskriven

byrå rokoko 1700-tal, Jacob Sjölin (mästare i Köping-Kungsör 1767-1785) fanerad i alrot, fruktträ mfl. träslag, beslag av mässing, tre lådor, utdragbar skrivskiva, nedre lådans lås kompletterat, höjd 82, bredd 110, djup 58 (draghandtagen är felvända, nyckel saknas)

Varunr 91253

1 December 2019 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 18 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 25 000 SEK

18 500 SEK2019-12-01 16:35
18 000 SEK2019-12-01 17:16
16 000 SEK2019-12-01 14:24
15 500 SEK2019-11-23 14:14
15 500 SEK2019-11-24 14:06
13 500 SEK2019-11-22 23:52
10 000 SEK2019-11-22 19:34
8 000 SEK2019-11-22 16:58
7 300 SEK2019-11-21 17:17
6 600 SEK2019-11-19 22:06
3 000 SEK2019-11-16 23:55
250 SEK2019-11-18 21:13
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt