321. Nåldyna Karl-Johan 1800-talets först hälft

grönmelerad kalksten, stor modell, möjligen för sadelkammare, ornamenterad och med graverade förgyllda bokstäver bildande namnet MARIA.A.S. höjd 15, bredd 14x14

Varunr 91123

1 December 2019 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 350 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 600 SEK

350 SEK2019-12-01 16:06
300 SEK2019-12-01 14:10
300 SEK2019-12-01 15:44
200 SEK2019-11-22 15:35
100 SEK2019-11-16 10:41
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt