324. Fat samt tallrik tenn

Lars Lundwall Jönköping ej identifierad årsbokstav respektive 1761, diameter 34,5/20,5 (repor, åldersrelaterat slitage) (2)

Varunr 91148

1 December 2019 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 650 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 800 SEK

650 SEK2019-11-27 13:05
600 SEK2019-12-01 17:37
350 SEK2019-11-30 18:48
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt