325. Stigbert Heribert Engelbert Stockholm 1947

ring och stav smyckeskedja med hänge 18k samt ring 18k, trappstegsslipad bergkristall, smyckekedja 1950, svenska oidentifierade stämplar, ringstorlek 17,5/54-55, hängets höjd 4,5, kedjans längd 56 (hängets bergkristall med stötskada vid nedre vänster hörn, ringens sten med nagg i samtliga hörn) (2)

Varunr 91131

1 December 2019 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 2 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

2 100 SEK2019-11-21 12:27
2 000 SEK2019-11-29 18:50
1 700 SEK2019-11-27 03:48
900 SEK2019-11-17 00:10
250 SEK2019-11-18 21:38
100 SEK Startpris

Schenker 125 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ