34. Bägare silver

svenska oidentifierade stämplar 1700-tal, graverad dekor med kartusch under krona, vikt 290 gram, höjd 18, diameter 14 (slitage)

Varunr 91377

1 December 2019 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 700 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

1 700 SEK2019-12-01 16:32
1 600 SEK2019-12-01 17:16
1 200 SEK2019-12-01 16:24
1 100 SEK2019-12-01 09:42
1 000 SEK2019-11-19 21:42
850 SEK2019-11-28 18:43
450 SEK2019-11-23 23:27
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt