341. Tallrikar 2 stycken tenn

Adolph Helledaij 1788 och Johan Blemming (1746-1753) Jönköping, diameter 22/23 (repor, smärre bucklor)

Varunr 91146

1 December 2019 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 350 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 600 SEK

350 SEK2019-12-01 19:30
300 SEK2019-12-01 19:30
250 SEK2019-12-01 19:30
200 SEK2019-12-01 16:10
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt