343. Gustav Fogelberg 1901-1971

oljemålning på duk, "Tidig vår" motiv från Rydet, signerad Juneholm -55, Ljungarum, 66x78, rammått 71x83 (färgbortfall, krackelyr)

Varunr 91278

1 December 2019 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 300 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 2 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 300 SEK2019-12-01 19:31
1 200 SEK2019-12-01 19:31
1 000 SEK2019-12-01 19:31
700 SEK2019-12-01 19:30
600 SEK2019-11-30 16:51
500 SEK2019-11-29 13:26
250 SEK2019-11-19 18:10
200 SEK2019-11-18 13:26
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt