352. Dekorelement 17-/1800-tal

träskuren i form av rovfågel, spår av både gammal och ny förgyllning, höjd 44, bredd 39 (renoverad, del av vinge kompletterad)

Varunr 91112

1 December 2019 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 700 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 700 SEK

700 SEK2019-11-25 21:53
650 SEK2019-11-27 20:55
550 SEK2019-11-23 00:51
500 SEK2019-11-17 22:08
450 SEK2019-11-15 20:30
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt