357. Piero Fornasetti Milano Italien

5 tallrikar "Astro Labio", 5 tallrikar "Musicalia" samt mugg, förgylld dekor, diameter 26 (ytslitage)

Varunr 91084

Auktionen startar om
11 dagar 14 tim
1 December 2019 17:00
Auto

Utrop 4 000 SEK

800 SEKMåndag 12:33
750 SEKIgår 18:15
150 SEKMåndag 16:28
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS! Katalogen är under produktion, bilder och text uppdateras fortlöpande.

VISNING:
Fredag 29/11 15-18
Lördag 30/11 12-15
Söndag 1/12 12-15

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt