357. Piero Fornasetti Milano Italien

5 tallrikar "Astro Labio", 5 tallrikar "Musicalia" samt mugg, förgylld dekor, diameter 26 (ytslitage)

Varunr 91084

1 December 2019 17:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 5 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 4 000 SEK

5 000 SEK2019-12-01 19:37
4 900 SEK2019-12-01 19:36
4 300 SEK2019-12-01 16:59
4 000 SEK2019-12-01 16:56
2 600 SEK2019-12-01 11:58
2 400 SEK2019-11-30 23:27
2 000 SEK2019-11-22 21:01
1 500 SEK2019-11-20 13:52
1 200 SEK2019-11-22 20:28
150 SEK2019-11-18 16:28
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ