378. Handfat samt kallskål 1700-tal

mässing, höjd 9,5/7, diameter 39/20,5 (åldersrelaterat slitage, kallskålen med smärre tennförstärkningar) (2)

Varunr 91150

1 December 2019 17:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 500 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 800 SEK

500 SEK2019-12-01 19:44
450 SEK2019-11-26 23:12
450 SEK2019-12-01 16:16
300 SEK2019-11-30 18:49
200 SEK2019-11-26 20:37
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt