385. Gallerskål samt fat c.1800

Rogers England, flintgods, blåvit delvis kineserande dekor,proveniens: Köpman Gustav Rahm, Gränna, höjd 9, längd 24x19 (fat med nagg på undersidan)

Varunr 91169

1 December 2019 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 450 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 800 SEK

450 SEK2019-12-01 19:46
400 SEK2019-12-01 19:46
300 SEK2019-11-30 13:38
250 SEK2019-11-29 21:48
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ