385. Gallerskål samt fat c.1800

Rogers England, flintgods, blåvit delvis kineserande dekor,proveniens: Köpman Gustav Rahm, Gränna, höjd 9, längd 24x19 (fat med nagg på undersidan)

Varunr 91169

1 December 2019 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 450 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 800 SEK

450 SEK2019-12-01 19:46
400 SEK2019-12-01 19:46
300 SEK2019-11-30 13:38
250 SEK2019-11-29 21:48
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt