393. Piedestal med ytterfoder Rörstrand

c.1900, förgylld dekor i relief, höjd 80, diameter 37 (ytterfoder med smärre kantspricka, piedestal med obetydlig nagg)

Varunr 91213

1 December 2019 17:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 1 200 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

1 200 SEK2019-12-01 19:48
1 100 SEK2019-11-28 12:52
900 SEK2019-12-01 18:12
550 SEK2019-11-27 15:33
150 SEK2019-11-25 22:59
100 SEK2019-11-24 11:04
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt