405. Handkvarn Karl-Johan 1800-talets först hälft

kolmårdsmarmor, handtag i järnsmide, proveniens: Herseberga gård, Norrköping (Wallenberg), höjd 21

Varunr 91234

1 December 2019 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 500 SEK2019-12-01 19:54
1 400 SEK2019-12-01 19:54
1 200 SEK2019-12-01 19:54
1 000 SEK2019-12-01 16:17
800 SEK2019-12-01 13:57
600 SEK2019-12-01 12:16
450 SEK2019-11-19 19:41
400 SEK2019-11-20 08:44
300 SEK2019-11-16 15:06
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt