407. Bertil Vallien Kosta Boda

flaska och skål Artist Collection, signerade och numrerade 18015 respektive 58015, höjd 26/10, diameter 16 (2)

Varunr 91240

1 December 2019 17:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 650 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

650 SEK2019-12-01 19:56
600 SEK2019-11-30 16:52
500 SEK2019-12-01 14:33
300 SEK2019-11-24 10:56
200 SEK2019-11-16 22:04
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt