409. Stolar 6 stycken Karl-Johan

1800-talets första hälft, pyramidmahogny, fasta stoppade sitsar, proveniens: Heby fideikommiss, höjd 86 (dekorelement saknas i ryggbrickor)

Varunr 91230

1 December 2019 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 2 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

2 600 SEK2019-12-01 19:58
2 500 SEK2019-12-01 19:58
1 700 SEK2019-12-01 19:57
1 000 SEK2019-12-01 19:56
950 SEK2019-12-01 19:56
600 SEK2019-12-01 16:16
550 SEK2019-11-21 22:43
300 SEK2019-11-30 11:11
200 SEK2019-11-18 20:43
100 SEK2019-11-16 15:07
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt