410. Leksakståg Brio 1900-talets mitt

3 delar, stor modell, etikettmärkt Brio Kvalitetsvara, proveniens: Köpman Gustav Rahm, Gränna, längd 102 (obetydliga skador vid takens undersidor)

Varunr 91236

1 December 2019 17:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 950 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 800 SEK

950 SEK2019-12-01 19:56
900 SEK2019-12-01 10:30
600 SEK2019-11-16 23:12
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt