47. Hörnskåp herrgårdsarbete

Karl-Johan tidigt 1800-tal, träskurna kannelyrer och profilerade lister och krön, svängd form, bemålat, 2 delar, höjd 212, bredd 73, djup 73 (slitage, underskåpets lås kompletterat)

Varunr 91349

1 December 2019 17:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 6 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 3 000 SEK

6 800 SEK2019-12-01 16:51
6 700 SEK2019-12-01 17:24
3 000 SEK2019-12-01 14:57
500 SEK2019-12-01 13:53
300 SEK2019-11-28 06:37
300 SEK2019-11-30 21:37
200 SEK2019-11-30 17:17
100 SEK2019-11-26 08:46
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt