488. Salvador Dali 1904-1989

färglitografi 39/195, "Summer" ur mappen Four Seasons, signerad, märkt med blindstämpel 1971, bildmått 56x40, rammått 87x64 (svagt gulnad)

Varunr 91453

1 December 2019 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 4 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 4 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

4 200 SEK2019-11-27 10:08
4 100 SEK2019-12-01 14:39
3 300 SEK2019-11-30 16:23
2 500 SEK2019-11-29 20:54
1 000 SEK2019-11-22 23:03
800 SEK2019-11-20 20:31
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt