52. Brännvinssked silver antik

möjligen Norge, oidentifierade stämplar, graverad dekor med segelfartyg samt initialer, skaftet med krönande helgon, vikt 36 gram, längd 18,5, bredd 5 cm(skedbladet med bucklor och äldre lagning)

Varunr 91359

1 December 2019 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

1 500 SEK2019-12-01 17:30
1 400 SEK2019-12-01 17:29
1 300 SEK2019-12-01 17:29
850 SEK2019-11-26 14:43
600 SEK2019-11-30 23:18
350 SEK2019-11-26 19:22
100 SEK Startpris

Schenker 125 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt