544. Bruno Mathsson slagbord "Maria Flap"

ljus bok, bordets yttre klaffar något kortare än ursprungsmodellen, saknar tillverkningsstämplar och etikett, historik: inköpt på Severins Möbler Jönköping, början 1990-tal, höjd 72, bredd 110, längd 132 (244)

Varunr 91432

1 December 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 6 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 5 000 SEK

6 500 SEK2019-12-01 21:05
6 400 SEK2019-12-01 21:05
5 400 SEK2019-12-01 21:03
5 300 SEK2019-12-01 21:03
3 000 SEK2019-11-23 13:23
2 100 SEK2019-11-24 11:08
550 SEK2019-11-22 20:26
150 SEK2019-11-22 20:35
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt