551. Ulrica Hydman Vallien 1938-2018

sideboard "Lillen" Hekla, numrerad 449/500, fanerat i valnöt, lös glasskiva med tryckt dekor av Ulrica H-V, ben i stål, höjd 61, bredd 131, djup 38

Varunr 91482

1 December 2019 17:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 8 600 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

8 600 SEK2019-12-01 21:10
8 500 SEK2019-12-01 21:10
6 000 SEK2019-12-01 16:20
6 000 SEK2019-12-01 21:07
5 000 SEK2019-11-30 23:22
4 600 SEK2019-12-01 09:03
1 100 SEK2019-11-26 21:35
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt