562. Karl Lindeberg Kosta

vas jugend tidigt 1900-tal, överfångsteknik med växtdekor i grönt, monogramsignerad, höjd 6,5 (micronagg samt inneslutande luftbubbla utmed mynningen,obetydligt stötmärke på ett blad)

Varunr 91512

1 December 2019 17:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 700 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

2 700 SEK2019-12-01 21:13
2 600 SEK2019-11-29 17:44
2 300 SEK2019-11-23 20:33
1 600 SEK2019-11-22 21:03
1 500 SEK2019-11-20 11:14
1 400 SEK2019-11-22 20:31
450 SEK2019-11-22 19:28
350 SEK2019-11-20 19:45
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt