586. Vaser 1 par Mellaneuropa sent 1800-tal

majolika, polykrom dekor i relief, hänklar i form av delfiner, höjd 33, bredd 17,5 (obetydliga naggar på fiskfenor)

Varunr 91506

1 December 2019 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 600 SEK

200 SEK2019-12-01 21:24
150 SEK2019-12-01 21:24
100 SEK2019-11-24 10:24
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt