61. Nilsson Vera 1888-1979 tillskriven

skulptur bemålad och polerad stenkomposit, sittande kvinnofigur mot formation, osignerad, proveniens: Konstnären Rune Karlzon Jönköping, sen genom förvärv av nuvarande ägares far, höjd 22,5

Varunr 91427

1 December 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 3 000 SEK

1 500 SEK2019-12-01 17:34
1 400 SEK2019-11-26 21:00
1 300 SEK2019-12-01 17:34
1 100 SEK2019-11-30 23:18
750 SEK2019-11-26 21:02
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt