633. Bruno Mathsson & Piet Hein

matbord "Superelips", Mathsson International Värnamo etikettmörkt, skivan med faner i masurbjörk, kromade spännben, höjd 70, bredd 174x126 (bruksslitage, fläckar)

Varunr 91579

1 December 2019 17:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

3 000 SEK2019-12-01 21:46
2 900 SEK2019-12-01 21:46
1 400 SEK2019-12-01 21:45
1 000 SEK2019-11-30 23:25
650 SEK2019-12-01 16:51
550 SEK2019-12-01 16:32
200 SEK2019-11-26 17:07
150 SEK2019-11-29 21:52
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt