64. Oidentifierad konstnär 1800-tal

oljemålning på pannå, musselplockerskor på stranden, signerad JJ Cooper 189?, 23x35, rammått 40x50

Varunr 91356

1 December 2019 17:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 2 300 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

2 300 SEK2019-12-01 17:34
2 200 SEK2019-12-01 16:58
1 900 SEK2019-12-01 16:39
1 600 SEK2019-12-01 16:27
1 100 SEK2019-11-23 12:04
600 SEK2019-11-23 16:22
300 SEK2019-11-22 21:12
150 SEK2019-11-18 11:36
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt