71. Mari Simmulson Uppsala Ekeby

stående kvinnofigur, stengods, delvis glaserad i blått, grönt vitt, signerad Mari Simmulson UE 48/50, höjd 65 (huvud med lagning)

Varunr 91401

1 December 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 4 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

4 600 SEK2019-12-01 16:56
4 500 SEK2019-12-01 17:38
4 100 SEK2019-12-01 16:59
3 600 SEK2019-12-01 16:57
1 700 SEK2019-12-01 16:15
1 100 SEK2019-11-18 22:13
800 SEK2019-11-22 23:11
250 SEK2019-11-21 12:47
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt